GOLF

V Jihoafrické republice najdete golfová hřiště, která se řadí do světové extratřídy.

Golf v Jihoafrické republice patří společně s rugby, kriketem a fotbalem mezi nejrozšířenější sporty. Nachází se zde více než 500 golfových hřišť a více než 20 z nich patří do světové extratřídy. Kvalita těchto hřišť přilákala do JAR i několik prestižních turnajů.

Výborné klimatické podmínky umožňují hrát golf během celého roku, což je nesmírně lákavé především pro hráče ze severní polokoule.

Můžete si zde zahrát na špičkových golfových hřištích, včetně světoznámého hřiště Gary Player Golf Course v Sun City, které patří k jednomu z nejlepších a nejdelších na světě. Toto hřiště hostí každý rok známý Nedbank Golf Challenge v minulosti známý jako Million Dollar Challenge. 

Golfových hřišť jsou v JAR spousy a najdete je prakticky všude. Kromě mnoha klasických hřišť s jezery, lesíky a říčkami tu u Krugerova národního parku najdete hřiště s krokodýly, žirafami nebo antilopami, hřiště zasazená do nádherné krajiny na pobřeží Garden Route, hřiště ve vinařské oblasti u měst Paarl, Stellenbosch a Franschhoek, anebo hřiště přímo v Kapském Městě s nezapomenutelnými výhledy na Stolovou horu. 

Zahrát si golf v Jihoafrické republice opravdu stojí za to.

Lze nabídnout nejrůznější kombinace balíčků připravených přesně podle vašich požadavků.