VÝLETY

Pro naše klienty zajišťujeme dopravu z / do hotelu a česky hovořícího průvodce po dobu výletů.
Díky našemu individuálnímu přístupu lze výlety libovolně kombinovat či měnit na přání klienta.

Jednodenní výlety - Kapské Město a okolí

Stolová Hora a City tour

Výlet na Stolovou horu lanovkou (popř. pěšky). Procházka po vrcholu Stolové hory k nejvyššímu bodu Maclear's Beacon. Návštěva vyhlídky Signal Hill s 360˚ výhledem na Stolovou horu, město a 12 apoštolů. Odpoledne prohlídka města a přístavu V&A Waterfront.

Podrobný popis výletu

Mys Dobré naděje

Výlet na Mys Dobré naděje vyhlídkovou cestou přes Chapman's Peak spojený s pozorováním tučňáků Afrických na Boulder's Beach. Po cestě zastavíme v Camps Bay, Llubdadno Beach a Simon's Town a v rezervaci Cape Point Nature Reserve.

Podrobný popis výletu

Vinice - Stellenbosch, Franschhoek, Paarl

Okruh v oblasti Cape Winelads se zastávkami na třech vinicích, kde uděláme degustaci produkce místních vín, sýrů a čokolády. Vinice se nacházející v jednom z nejkrásnějších prosluněných oblastí Jižní Afriky kolem měst Stellenbosch, Paarl a Franschhoek.

Podrobný popis výletu a cena

Národní park West Coast

Výlet do národního parku West Coast National Park a města Langenbaan s možností koupání v přírodním koupališti. Cestou zastávka v centru !Khwa ttu - místě dříve obývaném Křováky.


Podrobný popis výletu a cena

Hermanus - pozorování velryb

Městečko Hermanus, proslulé především pozorováním velryb, se nachází asi hodinu a půl cesty autem od Kapského Města. Cestou z Kapského Města budete moci obdivovat přírodní scenérie pobřeží Atlantského oceánu. Velryby, které se pravidelně připlouvají pářit do zátoky Walker Bay, je možné pozorovat ze vzdálenosti už 20 metrů. Velrybí sezóna je červenec až prosinec.

Podrobný popis výletu a cena

Botanická zahrada Kirstenbosch - 1/2 dne

Kistenbosch je známá botanická zahrada na úpatí Stolové hory. Zahrada byla založena v roce 1913 a rozkládá se na rozloze 36 hektarů. Najdete zde 
7 000 druhů rostlin, včetně velkého množství různých druhů proteí. Součástí zahrad je skleník, velké množství soch a uměleckých děl. Několik stezek na vrchol Stolové hory začíná právě v zahradách Kirstenbosch.

Podrobný popis výletu a cena

Vícedenní výlety - Kapsko

Střelkový mys

Dvoudenní výlet na Střelkový mys (Cape Agulhas) je nejjižnější místo Afrického kontinentu a místo, kde se střetávají Indický a Atlantický oceán. Po cestě na Střelkový mys zastávka v Hermanus a pozorování velryb (sezónní).

Podrobný popis výletu a cena

Safari

Safari v Jižní Africe si při vaší návštěvě zkrátka nesmíte nechat ujít. Výlet na safari lze realizovat v rámci jednoho dne, doporučujeme ovšem vyčlenit si na tento výlet více dnů a strávit minimálně jednu noc v národním parku.

Podrobný popis výletu a cena