REFERENCE

25.9.2023 - Poděkování

Milá paní Jano, moc děkuji a moc Vás zdravím ze zatažené Prahy. Ještě jednou moc děkuji za krásný týden s Vámi. Mějte se moc hezky. HB 


13.9.2023 - Cesta po JAR

Děkujěme paní Janě za super připravený program naší cesty po JAR. Díky ní jsme viděli mnohem víc než jsme si načetli v průvodcích, ubytování bylo přesně podle našich představ a rady k nezaplacení. Dolovená na míru přesně jak má být.

Ročkovi a Novotní z Boleslavi


1.6.2023 - Thank you

We would like to sincerely thank you for your excellent guiding services. Your knowledge and care allowed us to have an unforgettable journey. Thank you for everything! 

Christine and John, Newcastle


21.5:2023 - Poděkování

Paní Jano, mockrát děkujeme za vaše vynikající průvodcovské služby během naší nedávné cesty po Jihoafrické republice. Vaše znalosti, a ochota nám umožnily plně si užít a prozkoumat místa, která bychom sami jen těžko objevili. Vaše znalosti a schopnost zajistit plynulý průběh celé dovolené byly neuvěřitelné. Bylo nám ctí být vedeni vaší osobou a zažít díky vám nezapomenutelné okamžiky.

Sadílkovi, Praha


18.4.2023 

Vážená paní Trojanová, touto cestou by sme Vám chceli vyjadriť našu úprimnú vďaku za skvelú dovolenku, plnú nezabudnuteľných zážitkov, a za starostlivosť pri jej príprave. Vaša profesionálna a ochotná pomoc bola nenahraditeľná. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

S pozdravom, Miro Kováč, Nové Zámky


14.4.2023 - Děkujeme

Milá paní Trojanová, tímto vám děkujeme za zprostředkování  nádherné dovolené v Kapském Městě a okolí. Díky vám velikonoce v JAR předčily všechna naše očekávání.

Holečkovi, Beroun


3.2.2023 - Golf

Paní Trojanová, naše velké díky za skvěle zorganizovaný zájezd do Jižní Afriky. Golf jsme hráli po celěm světě, ale k vám se zase rádi vrátíme. A nejen kvůli krásným hřištím a přírodě, ale hlavně kvůli vašim neuvěřitelně kvalitním službám, znalostem místních reálií a ochotě. 

Vaši Pražáci


17.1.2023 - Pobyt v JAR

Krásná země, krásná dovolená. Bez vás by to bylo mnohem složítější. Děkujeme za bezvadně připravený itinerář, rezervace a odpovědi na naše nekonečné dotazy. Byla jste skvělá a rozhodně služby vaší CK budeme doporučovat. 

Jaroslav Koupil s rodinou


28.12.2022 - Thank you

Jana is an amazing human being and a genuine caring tour guide. Always ready with a wealth of information. The 3 days she looked after my family and I in Cape Town and Stellenbosch were perfect. We are already planning our next trip for 2 weeks from Cape Town to Namibia and can't wait.

Steven Burke, Los Angeles


10.12.2022 -  Ďakujeme za krásne spríjemnenie výletu a množstvo informácií

Veľmi pekne ďakujeme za krásne 2 dni v Kapsom meste, ktoré ste s nami strávili.
Patrím do skupiny ľudí, ktorá už precestovala pár krajín a všetko si najradšej plánujem sám a málokedy sa spolieham na služby CK alebo sprievodcov. Pri ceste do Kapského mesta sme narazili na tento web a rozhodli sa predsa len vyskúšať aké to je ak nás sprevádza osoba, ktorá dlhodobo žije na tomto mieste.
Musím sa priznať, že pani Jana nám pripravila úžasný plán počas ktorého sme videli a spoznali mnoho krásných kútov tohto regiónu. Uvedomil som si, že sú veci a skryté miesta, ktoré sa na žiadnych cestovateľských stránkach a blogoch jednoducho nedozviete a tá pridaná hodnota bola obrovská. Naozaj si vážime Vašu flexibilitu a to, že neplánujete výlety podľa vopred daných šablón, ale dokážete nám porozumieť a pripraviť program na mieru.
Nech sa darí! 

Jozef Šimoňak28.11.2022Dovolená, která předčí všechna očekávání

Dobrý den, Jano,
ještě jednou mockrát děkujeme za naplánování naší trasy. Všechna místa, kde jsme během cesty nocovali byla skvělá a tak jsme si mohli užít naplno krásnou přírodu a hory, ale i Cape Town a vinice.
Mějte se hezky
Martina a Petr


14.11.2022 - Prostě paráda

Mockrát děkujeme za parádní dovolenou. S vámi se člověk opravdu nenudí, dozví se spousty informací a navštíví místa, která jsme v průvodcích nenašli.

Pavel a spol.


19.10.2022 - Poděkování

Vážená paní Trojanová,

mockrát děkujeme za zprostředkování neuvěřitelně nádherné dovolené. Máme na to vzpomínat.

Liškovi, Praha


23.9.2022 - Super den

Prostě paráda. Za jeden den Cape Peninsula včetně pštrosů, antilop, a tučňáků. Obrovské dík.

Kluci ze severu :)


14.9.2022 - Velryby

Milá paní Jano,

neustále vzpomínáme na vaše úžasné průvodcovské znalosti, na náš nezapomenutelný pobyt v Kapském Městě a v Hermanusu. I ty velryby jste nám objednala. Ještě jednou moc děkujeme.

Renata a Marie z Ústí 


7.8.2022 - Krása

Vážená paní Trojanová,

mockrát děkujeme za výborně připravený itinerář a všechny rezervace. Přesně jste se trefila do našich představ a díiy vám naš dovolená předčila naše očekávání.

Všude vás budeme vřele doporučovat.

Vítkovi


2.9.2021 - Golf a víno

Milá Jano,

dovolená předčila všechna naše očekávání. Když na golf a vino, tak jedině do JAR. A jen s vámi.

Za celou skupinu Petr, Praha


12.2.2021 - Děkujeme

Vážená paní Jano,

krásná země, neuvěřitelné safari, určitě se vrátíme, abyste nám mohla ukázat ty části země, které jsme nestihli.

Rajtmanovi, Přelouč


4.12.2020 - Dovolená s Covidem

Paní Jano,

Covid neCovid, bylo to super. Díky.

Petr Novotný, Jilemnice


12.3.2020 - Moc děkujeme

Paní Trojanová, vaše perfektní organizace naší dovolené, rady, informace a vstřícnost byly úžasné , budeme na naši dovolenou hodně dlouho vzpomínat. Děkujeme.

Honza s Mirkou, Brno 


Únor 2020 - Poděkování

Milá paní Jano,
Moc děkujeme za to, že výlety s Vámi a hlavně s Vaším vyprávěním, byly pro nás opravdu velkým zážitkem . Byla jste skvělá, Ještě jednou velké díky.

Radka a Jarda Schmiedovi

30.1.2020 - Jižní Afrika

Zdravíme do Kapského města paní Jano. Už teď se nám stýská po tý krásný zemi. Moc Vám děkujeme za super program a že ste tam pro nás byla a ze vším pomohla. A nedovolila, aby pršení nám zabránilo se potápět ze žralokama a během chvilky program překopala, aby nám nic neuteklo. Budeme Vás vřele doporučovat, protože pro své klienty uděláte první poslední😊 Dovolená neměla chybu.

Lydis&Jirka

18.1.2020 - Kapské Město

Děkujeme za provedení po Kapském Městě a okolí. a za vámi zptostžedkované zážitky, na které jen tak nezapomeneme.

Holečkovi, Olomouc

5.1.2020 - Krásná dovolená

Vážená paní Trojanová, ještě jednou vám moc děkujeme za bezvadně připravený itinerář naší dovolené napříč Jižní Afrikou. Viděli jsme víc, než jsme doufali, všechno klaplo na 100%, a vaše "online" podpora po dobu naší cesty byla k nezaplacení. Už se těšíme, až přijedeme prozkoumat zbytek této krásné země.

Benešovi a Rychterovi, jižní Čechy


13.12.2019 - Pozdrav z Prahy

Milá paní Jano, moc děkujeme za zorganizování naší golfové dovolené. Výběr hřišť byl super, program i ubytování vynikající o jídle ani nemluvě. A vaše informace o historii, přírodě, kultuře jedinečné. Bez vás by naše dovolená byla polovičatá. Určitě se vrátíme a služby vaší kanceláře budeme bez zaváhání vřele doporučovat.

Golfová banda z Prahy


25.11.2019 - Poďakovanie 

Chcela by som sa Vam podakovat za Vase perfektne sluzby, kolegynka s rodinou boli velmi spokojni a nadseni. Deckam sa najviac pacilo surfovanie, isli by hned znova. Tesili sa aj s vyletu k velrybam, domov si odniesli na pamiatku aj cd s video zaznamom. Momentalne nemam ziadneho klienta, ktory sa chysta do JAR, ale akonahle sa mi niekto ozve, urcite Vas budem znova kontaktovat. Prajem Vam zatial vsetko dobre a pekny zvysok tyzdna.

Veronika Pekárová, Bratislava


10.11.2019 - Poďakovanie

veľmi dekujueme za výborne pripravenú dovolenku. Budeme dlho spomínať.

Mravčákovi, Bratislava


22.10.2019 - JAR

Ještě jednou děkujeme za Vaši pomoc a organizaci všeho. Moc jsme si to tady užili a to i díky Vám. Včera jsme na pobřeží sledovali velrybu. Dokonce i několikrát vyskočila nad hladinu. Máme splněno, viděli jsme vše co jsme plánovali. Kufry máme připravené, už jen vrátit auto a vyrazíme na letiště. Hodně úspechů s vašimi turisty a možná někdy na viděnou.

Preisovi


9.10.2019 - Golf

Super dovolená a krásný golf. Díky moc, určitě se vrátíme.

Pražáci


28.9.2019 - Návštěva JAR

Cesta do JAR, na kterou jsme se velmi těšili, překonala všechny naše očekávání. Úžasná příroda, skvělí lidé, vynikající jídlo. Třešničkou na dortu byla skvělá paní Jana, naše průvodkyně. Děkujeme, děkujeme.

František Neužil


2.9.2019 - Děkujeme

Děkujeme za program naší dovolené ušitý přesně na míru. Úžasná země, úžasné zážitky. Bez vaší pomoci bychom viděli možná tak polovinu. Určitě se vrátíme a služby CK Afrika budeme doporučovat.

Plachetkovi, Jeseník


12.7.2019 - Poděkování
Milá paní Jano, děkujeme za zprostředkování nádherné dovolené, dech beroucí krajina, horské túry v vámi neměly chybu, zajímaví a milí lidé a oslavy dobytí Bastily ve Franschhoeku byly třešničkou na dortu.
Sobotkovi z jižní Moravy :)

25.6.2019 - Cesta po JAR
Cesta po JAR byla neskutečná. Předčila naše očekávání a vy jste na tom měla obrovský podíl. Děkujeme, nezapomeneme a určitě se někdy vrátíme.
Bílkovi

8.6.2019 - Dovolená v Kapském Městě
Vážená paní Trojanová,
mockrát děkuji za bezvadné průvodcovské služby. Vaše znalosti, zkušenosti a profesionalita byly úžasné. Dlouho budu vzpomínat.
Helena Králová, Praha

1.6.2019 - Děkujeme
Milá paní Jano, mockrát děkujeme za perfektně zorganizovanou dovolenou. Bez vás by náš program a zážitky byly asi poloviční, nervozita a nejistota velká. Jsme vám nesmírě zavázáni za bezchybný servis a určitě vaše služby budeme všude doporučovat.
Rodina Novotných

12.5.2019 - Děkujeme
Krásná dovolená, velká 5 hned několikrát, Svazijsko velmi zajímavé a Dračí hory nezapomenutelné. Určitě se vrátíme a dáme i to Kapské Město.
Marešovi z Úpice

12.04.2019 - Poděkování
Dobrý den, paní Jano,
děkujeme za zorganizování perfektní dovolené. Celá rodina si přišla na své a my budeme hodně dlouho vzpomínat na krásy Jihoafrické republiky.
Marešovi, Budějovice

06.04.2019 - Hello from New York
Hi Jana,
We so appreciated the helicopter connection and were in great hands with the perfect day and experience. It was wonderful to spend time with you and enjoy your expertise. Definitely a holiday to remember. We're still marveling that you completed a marathon the morning you picked us up at the airport. You are truly an inspiration!
Best regards, Julie 

29.03.2019 -
Dear Jana~
Our thanks to you for helping enhance our fabulous visit to Cape Town and surrounding areas. We had a ball spending time with you at the same time getting a very comprehensive historical perspective of your fabulous country in the process! Thank you.
We ended up taking off closer to 10:30 and well worth the wait. What a spectacular treat it was too. Gorgeous in every respect.
The lunch at Graff vineyards was spectacular and equally pricey but stunning.
Boat boarding was simple and we are currently cruising up the coast in the fog arriving in Namibia first thing tomorrow morning.
No end of eating opportunities and There is a one to one staff ratio.. will report at the end as to how we liked it.
Again thanks for a great trip and good luck on your upcoming competitions! Please let us know how you fare!
Cheers, Michael

05.03.2019 - Skvělé
Dobrý den,
ještě jednou bych Vám rád poděkoval za skvělé služby, ať již se zajištěním Safari, tak hlavně za společné výšlapy na vrcholky v okolí Kapského Města a prohlídku města. Vaše znalosti a přehled člověka, který v této krásné zemi bydlí jsou nenahraditelné a doporučuji každému služby paní Jany využít. Budete na 100% spokojeni.
Mějte se krásně
S pozdravem
Lubomír Hlávka

31. 12. 2018 - Nezapomenutelná dovolená
Mockrát děkujeme za zprostředkování zážitků, na které budeme vzpomínat celý život.
Špačkovi z Olešnice

1. 12. 2018 - Okružní cesta Kapskem
Milá paní Jano,
velice si vážíme Vašeho přístupu k plánování naší okružní cesty Kapskem s mnoha zastaveními na těch nejlepších místech dle Vašeho doporučení. Moc děkujeme za asistenci při rezervaci auta, ubytování, vstupů a samozřejmě za city tour v Kapském Městě. Naše dovolená byla jedna velká radost i díky Vám!
Iveta a Míla, Praha

27. 11. 2018 - Poděkování z Čech
Vážená paní Jano,
v pořádku jsme docestovali domů, doufáme, že i Vy jste dorazila v pořádku. Chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za krásnou dovolenou, za Vaši starostlivost a péči, kterou jste nám všem věnovala.
Srdečně zdraví a děkují
Ivana a Jirka Mikulovi

24. 11. 2018 - Dovolená v JAR
Vážená paní Jano, ještě jednou děkuji za to jak jste se o nás vzorně starala a zprostředkovala nám skvělé zážitky.
Václav Rezek

04. 11. 2018 - Jižní Afrika jako na dlani
Milá paní Trojanová,
moc děkujeme za veškerou péči o naši cestu Západním Kapskem. Bez Vás bychom strávili polovinu času koukáním do map a bedekrů a tu druhou polovinu fotografováním selfie. Takhle jsme polovinu času mohli poslouchat se zatajeným dechem o všech tajemstvích Kapského Města, která může znát jen člověk, který ve městě žije a dokonale ho zná. A ta druhá půle času zůstala na selfie. Hurá! Děkujeme za zasvěcený výklad o přírodních zajímavostech, zvláště o výskytu, resp. nevýskytu jedovatých pavouků a hadů, děkujeme za poučené vyprávění o sociálním, politickém i ekonomickém systému země, o vztazích mezi lidmi, o historii ... Vše v kombinaci s Vaším ochotným přístupem nám rozšířilo a obohatilo pohled na velmi zajímavé město, které jsme si parádně užili. Žádný tištěný průvodce by nám nedoporučil ty nejlepší restaurace s pštrosími a hovězími steaky a ani by nás nezavedl k těm nejpodmanivějším vínům slavného vinařského kraje!
Hodně šťastných kilometrů za volantem, na běžeckých i jezdeckých trasách a také hodně spokojených krajanů ve Vašem Kapském Městě
Honza a Petr

01. 10. 2018 - Poděkování z Olomouce
Vážená a milá paní Jano,
posílám Vám pozdrav z Olomouce. Doletěly jsme dobře, navazující letadlo do Prahy jsme bez problémů stihly .
Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Vaši starost o nás. Váš nadstandardní přístup nám zpříjemnil celý pobyt.
Až budte v Česku, určitě se ozvěte, ráda se s Vámi setkám i v Olomouci.
Mějte se moc hezky a držím Vám palce na ten úžasný běh.
Marcela Bertová

28. 9. 2018 - Kapské město
Dobrý den paní Trojanová,
všichni vám moc děkujeme za úžasnou péči, kterou jste nám věnovala, vaše kolegyně byla taky bezvadná a moc příjemná. Děkujeme vám za krásné výlety, které jste pro nás připravila a zkrátka za vše. Kapské Město je naprosto úžasné a jsme moc rádi, že jsme si ho mohl i prohlédnout a že jsme se o něm něco dozvěděli. Vůbec se nám nechtělo odletět a tak jsme si slíbili, že se pokusíme přiletět ještě jednou, dá li zdraví a bude práce, abychom na to našetřili. Jinak soutěž byla moc úspěšná, přivezli jsme jedenkrát 1. místo a v sobotu jsme ještě vybojovaly dvakrát 3. místo, takže úspěch veliký. Nyní jsme již šťastně všichni zpátky i Tak vám ještě jednou všichni moc děkujeme.
Hezký den.
Veselková, Jaroměř

25. 9. 2018 - JAR
Mockrát děkujeme i za zprostředkování nádherné dovolené a vaše profesionální služby. Na zážitky z Jižní Afriky budu vzpomínat hodně dlouho.
Renata Hlaváčková, Brno

3. 9. 2018 - Poděkování
Dobry den pani Trojanova,
moc vam dekujeme za zarizeni autobusu na odlet a za vse,co jste pro nas pripravila. Vyridte prosim take podekovani vasi kolegyni, byla moc prijemna a ochotna.
Hezky vikend.
Olga Plihalová

18. 7. 2018 - Poděkování
Paní průvodkyně Jana Trojanová si zaskouží nejvyšší ohodnocení. Vzorně se o nás starala celé 2 týdny a díky ní budeme dlouho vzpomínat na naši dovolenou v Jižní Africe.
Věra Becková

17. 6. 2018 - Poděkování
Dobrý den,
ještě jednou bychom chtěli poděkovat za příjemné chvíle a hodně informací v rámci našeho pobytu.
Doufáme, že to není naposledy, co jsme využili Vašich služeb.
Andrea Polanská, Louny

14. 6. 2018 - University of Notre Dame, USA
Dear Jana,
Thank you for your wonderful guide service of our group and your delightful personality and rapport with our students
Best wishes,
Prof. Ken Dye

25. 4. 2018 - Poďakovanie
Dobrý deň, pani Jana,
Chcela by som ešte raz za náš všetkých poďakovať za čas, ktorý ste s nami strávila. Celá dovolenka bola úžasná a bonusom bolo Vaše sprevádzanie.
Jana Vňuková

24. 3. 2018 - JAR - únor/březen 2018
Dobrý den paní Trojanová,
Před týdnem jsme se vrátili z našeho pobytu v JAR. Bylo to moc pěkné a poučné.
Moc děkujeme za průvodcovské služby během našeho pobytu v Kapském Městě. Bylo to bezvadné a dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o JAR.
Děkujeme za přípravu programu na celou dobu našeho pobytu. Jak Wilderness, tak ADDO bylo bezvadné.
Přejeme mnoho úspěchů a ještě jednou děkujeme.
Blanka a Milan Pekařovi

1. 3. 2018 - Děkujeme
Milá Jano,
chceme vám ještě jednou poděkovat za krásné zážitky a příjemný pobyt v Kapském městě. Nestává se nám tak často, že se s někým cítíme tak dobře.
Mějte se moc hezky.
Jindra Havelková


Starší reference z let 2014 - 2017 si můžete přečíst zde


Jsme rádi za vaše připomínky a ocenění, pokud se o ně chcete s námi a návštěvníky webu podělit, použijte prosím níže uvedený formulář, děkujeme za váš čas